KIM JESTEŚMY?

Firma handlowa Gold Brands Distribution jest spółką, która powstała na potrzeby wymagających klientów, a jej głównym celem jest sprzedaż hurtowa w Polsce i na świecie oraz zaopatrywanie pojedynczych sklepów oraz sieci sklepowych w produkty z branży FMCG i inne.

DLACZEGO GOLDBRANDS?

Gold Brands Distribution oferuje szeroką gamę produktów europejskich oraz ekskluzywnych produktów z USA: artykuły spożywcze, napoje, artykuły dla niemowląt, środki czyszczące itd. Miła, profesjonalna i wielojęzyczna załoga gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta, aby realizować jego potrzeby i spełniać jego wymagania.

0
Zamówień

Dzięki zaufaniu naszych klientów i współpracy z najlepszymi dostawcami i podwykonawcami na rynku możemy pochwalić się blisko 15 tysiącami zrealizowanych zamówień

0
Produktów

Nasza oferta to bogaty katalog produktów i konkurencyjne ceny. Aby zadowolić klientów, stale pracujemy nad poszerzeniem gamy dostępnych towarów. Wierzymy, że ilość i jakość nie muszą się wykluczać.

0
Klientów

GoldBrands powstało, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. W ciągu 2 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie największych marek i lokalnych dostawców.

Nasze standardy
  • Stabilna sytuacja finansowa
  • Profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem w handlu krajowym oraz międzynarodowym
  • Konkurencyjne ceny
  • Krótki termin realizacji zamówienia
  • Pełną komunikację z klientem od pierwszego kontaktu
  • Zachowanie tajemnicy handlowej
  • Omówienie sposobu realizacji zamówienia z każdym klientem
  • Współpraca z zaufanymi firmami transportowymi
  • Pełne przygotowanie oraz kontrola dokumentacji w czasie trwania realizacji zamówienia (certyfikaty, dokumenty transportowe itd.)
  • Obsługa posprzedażowa
NASZ ZESPÓŁ

Zespół to GoldBrands doświadczona i wielojęzyczna załoga, dla której niemożliwe nie istnieje. Nasze doświadczenie pozwoliło nam wypracować optymalny model współpracy i poznać potrzeby partnerów, jednak do każdego klienta zawsze podchodzimy indywidualnie. Priorytetem jest dla nas skuteczna, łatwa i przyjemna komunikacja. Chcemy ciągle się rozwijać, więc nieustannie pracujemy nad obsługą klienta na najwyższym poziomie.

Nasi Partnerzy

Dzięki naszym standardom współpracy zaufały nam najlepsze polskie i światowe marki. Na co dzień pracujemy z największymi graczami z segmentu FMCG. W naszym portfolio znajdują między innymi dobrze znani producenci artykułów spożywczych, środków czystości, produktów dla dzieci i niemowląt oraz chemii domowej.

Antoni O.
Kierownik Oddzialu

Firma GoldBrands to niezawodny partner. Zatrudnia profesjonalistów na najwyższym poziomie, wyróżniających się ogromną wiedzą z zakresu sprzedaży i logistyki. Sprawia to, że wspołpracę oceniamy wysoce satysfakcjonująco. Rzetelność i terminowość są to podstawa w tej branży, dlatego polecamy tę firmę jako solidnego partnera.

Monika W.
Kierownik ds. dostaw

Współpraca z GoldBrands to czysta przyjemność. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Produkty dostarczane są na czas, a ceny bardziej niż przystępne. Gorąco polecamy współpracę z ta firma

Janusz R.
Prezes Zarządu

GoldBrands jest wyspecjalizowaną w handlu jednostką usługową, z ktorą współpracujemy od początku jej istnienia. Zapewnia nam dostawy produktów od wielu lat. Niezwykle lojalny i niezawodny kontrahent, o którego ciężko w obecnych czasach.

Skontaktuj się z nami
Masz pytania? Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania, nowe wyzwania i wszelkie sugestie.